Should have been more specific, I would like to sell or trade the live rock, considering that I bought it for $5/lb! Say for about $2/lb, call it $30.?
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.