melev
Well-known member
Well, since we aren't in California, I can't give you comparison pricing. Salt purchased at our LFS can range in price, and I believe it is quite a bit more expensive here. For example, Kent Sea Salt sells for $64 for a 200g bucket. However, IO is more like $30something for the 160g bucket.
I've not lived in an apartment in 20 years, but I think decent ones are going to be $800 or more per month. I bet you could go to ApartmentLocators.com and find specifics.
The DFWMAS message board gets much more activity than this forum here, and you'll get tons of input. Just go to dfwmas.org and register to use the board, Chris.
I've not lived in an apartment in 20 years, but I think decent ones are going to be $800 or more per month. I bet you could go to ApartmentLocators.com and find specifics.
The DFWMAS message board gets much more activity than this forum here, and you'll get tons of input. Just go to dfwmas.org and register to use the board, Chris.