Petco has a dollar per gallon sale. You can make your own I made mine total price of 50 bucks after 2 sheets of glass in the trash and 2 more that I decided they cut for me. And 2 sticks of silicone.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.