saltyESQ
New member
As I need to purchase about 100lbs more of LS for my 210g I have noticed that LS gets really cheap if you buy it by the 40lb bag. I was going to buy dead sand for a $1 per lbs, but the 40lb bag of live sand only costs .87 per pound.
was I the only person in the dark about this?
was I the only person in the dark about this?